Mats Ola Burman oljemålning

Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATS OLA BURMAN (1925-2008): Aldunge och hansörn, signerad och daterad Mats Ola Burman 64. olja på duk, ca 73x48 cm

487905

2017-09-28