Lars Jonsson akvarell

Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952), Storspov, signerad Lars Jonsson 24/5 89, akvarell, bildmått ca 35 x 32 cm

487926

2017-09-28