Saurok orientmatta

Saurok orientmatta
Saurok orientmatta
Saurok orientmatta
Saurok orientmatta

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, Sarouk, old/semiantik, ca 238x330 cm

Kortsidor med skador/slitage

487929

2017-10-12