Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

5 000 SEK

LENNART SAND (född 1946), Tofsmesar, signerad L Sand 91, olja på duk, ca 63 x 100 cm

487935

2017-09-28