Birgitta Liljebladh oljemålning
2017-09-28
487939
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BIRIGTTA LILJEBLADH (född 1924): Ansikte, signerad och daterad Birgitta Liljebladh -66, olja på pannå, ca 41x37 cm