Bernhard Österman oljemålning

Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning
Bernhard Österman oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNHARD ÖSTERMAN (1870-1938): (2) Porträtt, signerade samt daterade 1910, olja på duk, ca 61x50 cm

487984

2017-09-29