Äldre ramar bronserade

Äldre ramar bronserade
Äldre ramar bronserade
Äldre ramar bronserade
Äldre ramar bronserade
Äldre ramar bronserade
Äldre ramar bronserade
Äldre ramar bronserade
Äldre ramar bronserade

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAMAR, 6 st, varierande storlekar, 1800/1900-tal, delvis träskurna, varav en 1700-tal, ca yttermått 48x42, 51x43, 42x48, 40x44, 31x34 samt 29x34 cm

Några med smärre skador

487991

2017-09-29