Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHACKSPEL, 32 pjäser, 1900-tal, malakit och vit marmor, kantinfattning i mässing, diameter ca 32,5 cm, samt två figurer i form av elefant och flodhäst i malakit
Lätt ytslitage
488005
2017-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här