Antonio Vazquez Parra oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTONIO VAZQUEZ PARRA(1900-tal): (2) Marknadsscener, olja på duk, signerade och daterade A Vazquez Parra 1968, ca 30x20 cm vardera

488012

2017-09-29