Engelska öronlappsfåtöljer

Engelska öronlappsfåtöljer
Engelska öronlappsfåtöljer
Engelska öronlappsfåtöljer
Engelska öronlappsfåtöljer
Engelska öronlappsfåtöljer
Engelska öronlappsfåtöljer
Engelska öronlappsfåtöljer
Engelska öronlappsfåtöljer
Engelska öronlappsfåtöljer
Engelska öronlappsfåtöljer

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, brun skinnklädsel, tennlickor, sitthöjd ca 47, rygghöjd ca 102 cm
Inköpta på Georg Henscher

Slitage

488034

2017-09-29