Takarmatur Muller Frères Lunville

Klubbat för:

7 000 SEK

6 000 SEK

TAKARMATUR, Muller Frères Lunville, Frankrike 1900-tal, gjutet glas och metall, signerad MULLER FRES LUNVILLE, höjd 100 cm

488044

2017-10-03