Instrument verktyg

Instrument verktyg
Instrument verktyg
Instrument verktyg
Instrument verktyg
Instrument verktyg
Instrument verktyg
Instrument verktyg
Instrument verktyg
Instrument verktyg
Instrument verktyg
Instrument verktyg
Instrument verktyg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AVVÄGNINGSINTRUMENT, RITVERKTYG, RÄKNESTICKA mm 1800/1900-tal

Slitage

488048

2017-09-29