Bengt Wallberg blandteknik

Bengt Wallberg blandteknik
Bengt Wallberg blandteknik
Bengt Wallberg blandteknik
Bengt Wallberg blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT WALLBERG (1931-2004): Komposition med påskrift, blandteknik på smörpapper, signerad och daterad Wallberg -84, 40x48 cm

488057

2017-09-27