Salongsbord jugend

Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, jugend, tidigt 1900-tal, skuren dekor, bemålning, signerat EÅ RL, höjd ca 74, diameter 69 cm

Visst slitage

488059

2017-09-29