Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PER SÖDERBERG, sideboard, "Funk", för Asplund, 2000-tal, vitlackerad med, fronten med tre skjutbara dörrar, höjd ca 45, 236x45 cm
Slitage
488060
2017-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här