Per Söderberg sideboard

Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER SÖDERBERG, sideboard, "Funk", för Asplund, 2000-tal, vitlackerad med, fronten med tre skjutbara dörrar, höjd ca 45, 236x45 cm

Slitage

488060

2017-09-29