Tag Heuer Formula 1 herrarmbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAG HEUER, armbandsur, "Formula 1", 1990-tal, quartz, safirglas, datum, kronograf, refnr. CA 1211-RO, serienr. T25102, originallänk, viklås, diameter 36 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

488068

2017-10-04