Linda Lysell oljemålning

Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDA LYSELL (född 1947): ´´Det här klara jag ink´´, signerad Linda Lysell, olja på duk, ca 63x80 cm

488070

2017-10-03