Stolar 1950/60-tal

Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal
Stolar 1950/60-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, Danmark, 1950/60-tal, troligen Bolting Stolefabrik, bok med ryggstöd fanerad i teak, sitthöjd 45 cm

Nyomklädda, bruksslitage

488076

2017-09-29