Ljusstakar tenn 1817

Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817
Ljusstakar tenn 1817

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustavianska, 1817, kvadratiskt fundament samt räfflad kolonn, otydliga stämplar i botten, höjd ca 20,5 cm

Slitage, mindre bristningar, manschetter saknas

488084

2017-09-29