Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS ANDERSON (1817-1865): Kvinna med ko, signerad och daterad Nils Anderson 1858, olja på duk, 35x41 cm
smärre krackelering
488092
2017-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här