Nils Anderson oljemålning

Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS ANDERSON (1817-1865): Kvinna med ko, signerad och daterad Nils Anderson 1858, olja på duk, 35x41 cm

smärre krackelering

488092

2017-09-29