Skåp 1880-tal

Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-talets slut, valnöt, inrett med hyllplan, höjd 160, 91x46, nyckel finns

Bruksslitage

488093

2017-09-29