Spegle Karl Johan Stockholms hallstämpel
Vollendet
2017-09-29
488099
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SPEGEL, Karl Johan, hallstämålad Stockholm, snickare Johan Rutqvist, mahogny, svärtat trä, höjd 107x46 cm
Fanerbortfall, slitage