Spegle Karl Johan Stockholms hallstämpel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, hallstämålad Stockholm, snickare Johan Rutqvist, mahogny, svärtat trä, höjd 107x46 cm

Fanerbortfall, slitage

488099

2017-09-29