Iva Hüttnerová oljemålningar

Iva Hüttnerová oljemålningar
Iva Hüttnerová oljemålningar
Iva Hüttnerová oljemålningar
Iva Hüttnerová oljemålningar
Iva Hüttnerová oljemålningar
Iva Hüttnerová oljemålningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVA HÜTTNEROVÁ (född 1948): (2) Mystiska kompositioner, signerade och daterade Iva 1990 resp 88, olja på pannå, 34x24 resp. 38x37 cm

488100

2017-09-29