Bengt A Persson färgoffsettryck

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT A PERSSON (Samtida): Absolut Vodka: (3 st) ´´vem kör´´, ´´På nattkröken´´, ´´På kvällskvisten´´, signerade och numrerade 42/200, färg offsettryck, bladmått ca 46x45 cm

488103

2017-09-29