Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Stilleben, signerad och daterad Lundbohm -45, olja på duk, ca 66x54 cm

488105

2017-09-29