Siri Derkert färglitografi

Siri Derkert färglitografi
Siri Derkert färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973):"Kalvarna matas", signerad, 71/250, färglitografi, 38x46 cm

Gulnad

488117

2017-09-29