Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KORINTISK ARYBALLOS, 500-tal f Kr, legods med enklare geometrisk dekor, höjd ca 8 cm, diameter ca 7,5 cm.
Jordfynd med tillhörande slitage.
488121
2017-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här