Kandelabrar tenn

Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 2+1 st, tenn, bl.a. J.L. Hultman, Stockholm, 1936, höjd ca 15,5 cm

Bruksslitage, en med lagning

488122

2017-09-29