Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR, 2+1 st, tenn, bl.a. J.L. Hultman, Stockholm, 1936, höjd ca 15,5 cm
Bruksslitage, en med lagning
488122
2017-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här