Johan Johansson oljemålning
Valmis
2017-09-29
488124
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
JOHAN JOHANSSON (1879-1951): Landskap med byväg, signerad Joh. Johansson, olja på duk, ca 44x63 cm