Elon Garp oljemålning

Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELON GARP (1930-2013): Mykonos 2, signerad och daterad Garp -54, olja på pannå, 54x45 cm

488128

2017-09-29