Karl Axel Pehrson
Valmis
2017-10-05
488135
| Korkein tarjous | 18 500 SEK |
| Arviointi | 18 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Morgon vid arlax", signerad K A Pehrson, olja på duk, ca 63x52 cm