Spegellampetter gustaviansk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, träskuren dekor, förgyllda samt bronserade, för ett ljus, höjd ca 60 cm

Patinerade, fläckar

488144

2017-09-29