Sve X:et Erixon akvarell

Sve X:et Erixon akvarell
Sve X:et Erixon akvarell
Sve X:et Erixon akvarell
Sve X:et Erixon akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Hästar, signerad Sven Erixon, akvarell, ca 28x21 cm

Gulnat blad

488150

2017-10-03