Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PULPET, furu, 1800-tal, delvis fällbar skiva med lådfack, 2 lådor, svarvade ben, höjd ca 98, 108x70 cm
Slitage, fläckar, nyckel saknas
488153
2017-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här