Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
BANKETTSOFFA, furu, 1800-talets början, gustaviansk provins, kannelyr, bemålad i gräddvitt, 3 lösa plymåer i ryggen, längd ca 209 cm, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, senare bemålning
488154
2017-09-29