Takarmatur Stilnovo Milano
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STILNOVO, takarmatur, Italien 1950-tal, frostad vit glaskupa, överdel i mörk akryl, stålstomme, reglerbar höjd, etikettmärkt Stilnovo Milano, armaturens höjd 38, diameter 44,5 cm
Bruksslitage, akrylen med repor
488157
2017-09-29