Fåtöljer skinn
Valmis
2017-09-29
488164
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, dekorspik, djuphäftad klädsel i skinn, på hjul, sitthöjd ca 42, höjd ca 90 cm
Slitage