Kenta Nilsson Sport och affischkonst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KENTA "Mr Magic" NILSSON, (2) ISHOCKEY, signerat och numrerad grafiskt blad 263/300, ca 63x47 cm samt Bibliofilupplaga "Magic Man", signerad och numrerad 215/500

488180

2017-11-21