Djurgården Sport och affischkonst

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOFILUPPLAGOR (5 st ): DJURGÅRDENS IF MEMORABILIA: "MATS SUNDIN" innehållandes 1 signerat Alfa-kort, numrerad 16/99, "STORA ISHOCKEYBOKEN", signerad av Kenta Nilsson, Jonas Finn Olsson, Masken Carlsson, Tomas Jonsson, Bemström, Rydmark, Björkman, numrerad 222/249, "DJURGÅRDENS ISHOCKEYFÖRENING", signerad av DIF-spelare bla Tellqvist, Söderström, N Kronwall, Berglund, Ottosson, Björn Nord, M Johansson D Tjärnkvist, Knutsen, Falk, Ölvestad, 249/300, "DJURGÅRDENS IF FOTBOLL", signerad av Sigge Parling, Bosse Andersson, Stefan Rehn, Jompa Eriksson mfl 132/199,
"GULDÅRET DIF 2002", numrerad 97/300, signerad av DIF-spelare bla Kim Källström, Elmander mfl

488182

2017-11-21