Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FRISENDAHL (1886-1948): Skulpturer, 2 st., varav en "Betraktelse" signerade C Frisendahl, daterade 1899 resp. -05, terracotta, höjd 23-24 cm
Lagning, Skador/delar saknas
488194
2017-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här