Karmstolar modell Confidencen
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER ÖBERG, "Confidencen", stolar, 2 st, tillverkade av Åfors Möbelfabrik, brännmärkta, "Confidencestolen 1986" samt numrerade, brännmärkta PÖ (Per Öberg (arkitekt), JH (Johan Hellström prototypsnickare), gråbetsade, sitthöjd ca 43 cm
Ytsluts, visst slitage
488195
2017-09-29