Golvlampor mässing
2017-09-29
488197
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 3 st, 1900-talets mitt, märkta, Falkenbergs Belysning, Nordiska Kompaniet, Frandsen, mässing, total höjd ca 151-172 cm
Ytskador, fläckar