Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
POTTPURRIURNA, fajans, Marieberg, 5/9 1771, relefdekor av rosor och bladgirlander, höjd ca 21 cm
Omfattande lagningar samt skador, saknar lock
488203
2017-09-29