Erik Jørgensen soffa EJ600
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JØRGEN GAMMELGAARD, Erik Jørgensen, Danmark, soffa "EJ-600", formgivningsår 1984/1996, textilklädsel, konformade ben i förkromad metall, sitthöjd ca 44, 235x85 cm
Klädsel med slitage och vissa skador
488206
2017-09-29