Erik Jørgensen soffa EJ600

Erik Jørgensen soffa EJ600
Erik Jørgensen soffa EJ600
Erik Jørgensen soffa EJ600
Erik Jørgensen soffa EJ600
Erik Jørgensen soffa EJ600
Erik Jørgensen soffa EJ600
Erik Jørgensen soffa EJ600
Erik Jørgensen soffa EJ600
Erik Jørgensen soffa EJ600
Erik Jørgensen soffa EJ600

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JØRGEN GAMMELGAARD, Erik Jørgensen, Danmark, soffa "EJ-600", formgivningsår 1984/1996, textilklädsel, konformade ben i förkromad metall, sitthöjd ca 44, 235x85 cm

Klädsel med slitage och vissa skador

488206

2017-09-29