Vasa armbandsur i 14 k guld
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VASA, armbandsur, 14 k guld, 1930-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 2623020, innerboett stämplad Eterna, länk i 18 k guld, diameter 21 mm, totalviklt ca 21,5 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, tavla med smärre slitage
488209
2017-10-01