Astrid de Wolfe oljemålning

Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID DE WOLFE (född Munthe, 1926): "Lorne", signerad A M-d-W, olja på duk, ca 64x53 cm

488218

2017-09-29