Nordiska Kompaniet

Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, runt matbord / salongsbord, med pelarunderrede i massiv mahogny samt skiva i tjockt glas, 1950-tal, sannolikt formgivet av David Rosén, plakettmärkt, höjd ca 64, Ø 105 cm

Bruksslitage, vissa repor

488236

2017-09-29