Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, runt matbord / salongsbord, med pelarunderrede i massiv mahogny samt skiva i tjockt glas, 1950-tal, sannolikt formgivet av David Rosén, plakettmärkt, höjd ca 64, Ø 105 cm
Bruksslitage, vissa repor
488236
2017-09-29