Hamilton Khaki herrarmbandsur
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HAMILTON, armbandsur, Khaki, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. H684410, cal ETA 955.112, originalband samt spänne i stål, diameter 38 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bakboett med smärre repa, läderband med skador
488256
2017-09-29