Barskåp 1950-tal

Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BARSKÅP, 1950-tal, körsbär samt intarsia i olika träslag, höjd ca 120, 84x34 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, något anlöpt spegel

488271

2017-09-29