Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BARSKÅP, 1950-tal, körsbär samt intarsia i olika träslag, höjd ca 120, 84x34 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, något anlöpt spegel
488271
2017-09-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner